Ласкаво просимо на сайт Медичного центру Лілея!

Години роботи : c 8.00 до 17.00
  Контакти : +38(063)-74-68-376, 096-714-56-22

CSD LAB — це унікальний лабораторний комплекс України. Медична лабораторія пропонує більш ніж 1500 аналізів для всієї родини, від загального аналізу крові до визначення генетичних порушень у пухлині методом NGS.  З 2010 року CSD LAB залишається однією з найбільших патоморфологічних лабораторій у східній Європі.

 

Мережа CSD LAB налічує більш ніж 100 лабораторних офісів та пунктів прийому біоматеріалу по всій Україні. Виробничі потужності та найсучасніше високотехнологічне обладнання розміщені у Києві та Львові на площі понад 5000 кв. м, а також в Молдові та Грузії.

 

Медична лабораторія CSD LAB — це місце, де піклуються про кожного клієнта та його бажання і потребу бути здоровим. Унікальний лабораторний комплекс надає повний спектр (понад 1500 досліджень) лабораторної та патоморфологічної діагностики по всій Україні – від загального аналізу крові до мультигенних NGS панелей. І за кожним з досліджень стоїть фахівець експертного рівня, об’єднанні прагненням синергії лабораторної діагностики та клінічної медицини задля здоров’я людей.

 

CSD LAB об’єднує патологоанатомічне відділення, клініко-діагностичну лабораторію, лабораторію мікробіології, лабораторію онкогематології, лабораторію цитоморфології та молекулярно-генетичний центр (який включає відділ молекулярної діагностики інфекцій та відділ молекулярної патології та генетики) з ексклюзивними для України можливостями.