Ласкаво просимо на сайт Медичного центру Лілея!

Години роботи : c 8.00 до 17.00
  Контакти : +38(063)-74-68-376, 096-714-56-22

Педіатрія

Педіатрія – галузь медицини, що дитячими хворобами, доглядом за здоровими, з метою профілактики, і хворими дітьми будь-якого віку. Основна причина виділення педіатрії в особливу спеціальність, полягає в тому, що дитину не можна розглядати спрощено як маленького дорослого. Дитині властива анатомічна, фізіологічна і психо- емоційна незрілість. Більш того, організм дитини росте і розвивається, і тому порушення цих процесів може приводити до захворювань, ніколи не зустрічаються у дорослих.

Важливим для наших тат і мам має бути розуміння обов’язкового спостереження дитини, з моменту народження, у фахівця – педіатра, з метою попередження медичної патології. Кваліфікований лікар може побачити і незначні, на перший погляд для батьків, відхилення в фізіологічному розвитку малюка, які можуть з часом привести до хвороби, тобто стати вже більшою проблемою для сім’ї.

Медичний центр Лілея – це той острівець в «море» медичних послуг, який спеціалізується на наданні дитячої медичної допомоги. Грамотні і досвідчені фахівці, сучасна діагностика, уважний, індивідуальний підхід до проблеми кожної дитини дозволяють нам досягати успіхів, бачити задоволення і вдячність батьків за допомогу,
яку вони отримали в нашому центрі.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *